Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор WEIMA WM1110-A, ATS - це надійне джерело електроживлення. Генератор можна застосовувати в будь-якій сфері, починаючи від побутової закінчуючи профессинальными. Оснащений электростартом, лічильником мотогодин, датчиком низького рівня масла. Генератор зібраний на міцній рамі, яка має колеса для легкості переміщення.
Особливості бензинового генератора WEIMA WM1110-A, ATS:
- Система ATS автоматичне вкл./викл;
- Система AVR (стабілізація напруги);
- Потужний 4-х тактний бензиновий двигун 20 л. с.
- Наявність захисного автомата для розеток ;
- Бак для палива з тепловим екраном;
- Датчик низького рівня масла в картері;
Переваги бензинового генератора WEIMA WM1110-A, ATS:
- Експлуатація в будь-яку погоду: роботі генератора не заважають люті морози, висока температура повітря і вологість навколишнього середовища.
- Повышенный уровень безопасности: электрические провода и кабели надежно изолированы. Заземление корпуса аппарата защищает от поражения электрическим током. Система аварийного отключения обезопасит генератор от перегрева при работе на максимальных нагрузках.
- Простота эксплуатации: модель генератора WEIMA WM1110-A ATS предназначена для бытового использования. С управлением ею справится даже пользователь без опыта.
- Мобильность: относительно компактные размеры конструкции генератора и небольшой вес позволяют быстро и легко его перемещать по загородному участку или стройке.
- Довгий ресурс компонентів: генератор зібраний на спеціалізованому конвеєрі з дотриманням світових стандартів якості. Рама має антикорозійне покриття. Довговічність силового агрегату забезпечує система повітряного охолодження.
Купити бензиновий генератор WEIMA WM1110-A, ATS Ви можете в Хмельницькому, Луганську, Житомирі, Одесі, Луцьку, Вінниці, Луганську, Рівному, Чернігові, Івано-Франківську. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнеться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 9 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 639 л |
| Споживання палива | 2 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
- Ціна: 71 269 ₴


