Автомобільний компресор Hyundai HY1765 – пристрій, який необхідно кожному автолюбителю. Компресор призначений для підкачки автомобільних, велосипедних та мотоциклетних шин. Пристрій характеризується високою продуктивністю – до 65 л/хв, низьким рівнем шуму і вібрацій, а також традиційним для корейського бренду високою якістю виготовлення.
Додатковою перевагою даної моделі є наявність яскравого світлодіодного ліхтаря. Корпус оснащений ручкою для зручності перенесення, а для його безпечного зберігання в комплект поставки входить високоякісна сумка на моллнии, а також комплект додаткових насадок. Пристрій також підходить і для накачування гумових човнів, надувних іграшок та матраців. Час безперервної роботи становить близько 30 хвилин. Автомобільний компресор HY HYUNDAI 1765 – є оптимальним вибором для власників автомобілів з розмірами коліс аж до R17.
Особливості Hyundai HY1765:
- Поршневий компресор, що не потребує змащування
- Зносостійке поршневе кільце з фторопласту
- Поліуретановий повітряний шланг
- Вбудований аналоговий манометр
- Додаткові насадки для накачування надувних виробів і спортивного інвентарю
- Рукоятка для зручного переміщення компресора
- Висока швидкість накачування
- Плавкий запобіжник
- Світлодіодний ліхтарик
- Кнопка включення / вимикання ліхтарика
- В комплекті сумка для зберігання компресора
Комплектація Hyundai HY1765:
- Компресор
- Додаткові насадки
- Документація
- Сумка
Ви можете купити автомобільний компресор Hyundai HY1765 в таких містах, як Миколаїв, Коростень, Іршава, Мерефа, Южноукраїнськ, Енергодар, Таранівка, Новоград-Волинський, Чернігів і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальний тиск | 10.2 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 55 літр/хв |
| Вага | 1.8 кг |
| Загальні розміри (ДхШхВ) | 24.4х14х16 см |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Електричні параметри | |
| Діапазон робочої температури: | від -30 до +80 °C |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | компресор з цифровим манометром і автостопом |
- Ціна: 1 565 ₴





