Автомобільний компресор Hyundai HY1645 – стане у нагоді у багатьох ситуаціях так як з його допомогою можна накачати не тільки автомобільну шину, але і мотоциклетні і велосипедні колеса, а також спортивний інвентар. Модель HY 1645 проста і зручна в роботі. Так як цей компресор відноситься до безмасляному типу він потребує особливого обслуговуванні, а його двигун з захистом від перевантаження забезпечує час роботи без зупинок до 30 хвилин. Продуктивність становить 40 літрів на хвилину, що значно скорочує час, необхідний для виконання завдання. Інтегрований двухшкальный стрілочний манометр дозволяє відстежувати рівень тиску, а сталевий корпус у формі гільзи стійок при ударах і падіннях. HY Hyundai 1645 купити який можна вже зараз, для полегшення роботи користувача має вбудований ліхтар. Швидкозатискний з'єднання коннекторів робить з'єднання шини і компресора простим і необтяжливим.
Особливості Hyundai HY1645:
- Поршневий компресор, що не потребує змащування
- Зносостійке поршневе кільце з фторопласту
- Поліуретановий повітряний шланг
- Вбудований аналоговий манометр
- Додаткові насадки для накачування надувних виробів і спортивного інвентарю
- Рукоятка для зручного переміщення компресора
- Висока швидкість накачування
- Світлодіодний ліхтарик
- Кнопка включення / вимикання ліхтарика
- В комплекті сумка для зберігання компресора
Комплектація Hyundai HY1645:
- Компресор
- Додаткові насадки
- Документація
- Сумка
Ви можете купити автомобільний компресор Hyundai HY1645 в таких містах, як Червоноград, Бориспіль, Нікополь, Нова Каховка, Булахівка, Зеленодольськ, Миколаївка, Конотоп, Балаклія, Черкаси, Кіровоград та будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальний тиск | 6.8 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 45 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.8 кг |
| Загальні розміри (ДхШхВ) | 20х13х15.6 см |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Частота струму | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | компресор з цифровим манометром і автостопом |
- Ціна: 1 240 ₴





