
Перфоратор Stark RH-920 Q Profi
- Готово до відправки
- Код: 140920010
2 242 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Перфоратор Stark RH-920 Q Profi - призначений для використання в приватному будівництві або на будівельному майданчику не повний робочий день. Має 3 режими - свердління, свердління з ударом, довбання, в режимі довбання зубило фіксується в зручному положенні. Є електронне регулювання обертів і реверс. З найбільш важливих характеристик слід відзначити ефективну антивібраційну систему, що забезпечує тривалу і комфортну експлуатацію, а так само опцію відведення пилу. Надійні сталеві підшипники від провідних японських виробників істотно підвищать термін служби і зносостійкість апарату. Перфоратор якісний та надійний агрегат для професійних фахівців.
Особливості Stark RH-920 Q Profi:
- Перфоратор Stark RH 920 Q Prof це надійний будівельний прилад за допомогою якого виробляються бурильні роботи в бетоні, цеглі або камені, також його можна використовувати як дриль для свердління металу або дерева
- Додатковий швидкозажимний патрон в комплекті
- Апарат володіє відмінними технічними даними і високою надійністю, завдяки чому його можна використовувати в професійних цілях
- Потужність перфоратор Stark RH 920 Q Prof становить 920 Вт, а максимальний удар становить 2.7 Дж, чого достатньо, щоб впоратися навіть з найскладнішими завданнями
- Завдяки невеликій вазі і антивібраційною рукоятці працювати інструментом дуже зручно і просто
- Тип патрона SDS-plus
- Силовий кабель 3 м
- Нековзна ручка
- Професійна якість
- Японські підшипники NSK і NMB
- Антивібраційний контроль
Комплектація Stark RH-920 Q Profi:
- Додаткова рукоятка,
- Обмежувач глибини свердління,
- 3 бура, зубило, піка
- Пластиковий кейс.
Ви можете купити перфоратор Stark RH-920 Q Profi в таких містах, як Сокиряни, Покрив (Орджонікідзе), Гнівань, Сватове, Рава-Руська, Бобринець, Устилуг, Бердянськ, Бершадь, Батурин, Берестечко і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Вага | 2.8 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Максимальна сила удару | 2.7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 358 мм |
| Довжина | 433 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | від мережі 220 В |
- Ціна: 2 242 ₴



