
Перфоратор Stark RH 850 Profi
- Готово до відправки
- Код: 140850010
2 191 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Перфоратор Stark RH 850 Profi - призначений для використання в приватному будівництві або на будівельному майданчику не повний робочий день. Має 3 режими - свердління, свердління з ударом, довбання, в режимі довбання зубило фіксується в зручному положенні. Є електронне регулювання обертів і реверс. З найбільш важливих характеристик слід відзначити ефективну антивібраційну систему, що забезпечує тривалу і комфортну експлуатацію, а так само опцію відведення пилу. Надежные стальные подшипники от ведущих японских производителей существенно повысят срок службы и износостойкость аппарата. Перфоратор качественный и надежный агрегат для профессиональных специалистов.
Особенности Stark RH 850 Profi:
- Перфоратор Stark RH 850 Profi это надежный строительный прибор с помощью которого производятся бурильные работы в бетоне, кирпиче или в камне, также его можно использовать как дрель для сверления металла или дерева
- Аппарат обладает отличными техническими данными и высокой надежностью, благодаря чему его можно использовать в профессиональных целях
- Потужність перфоратор Stark RH 850 Profi становить 850 Вт, а максимальний удар становить 2.7 Дж, чого достатньо, щоб впоратися навіть з найскладнішими завданнями
- Завдяки невеликій вазі і антивібраційною рукоятці працювати інструментом дуже зручно і просто
- Тип патрона SDS-plus
- Силовий кабель 3 м
- Нековзна ручка
- Професійна якість
- Японські підшипники NSK і NMB
- Антивібраційний контроль
Ви можете купити перфоратор RH 850 Profi в таких містах, як Сокиряни, Покрив (Орджонікідзе), Гнівань, Сватове, Рава-Руська, Бобринець, Устилуг, Бердянськ, Бершадь, Батурин, Берестечко і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Вага | 2.8 кг |
| Максимальна сила удару | 2.7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 191 ₴




