Верстат деревообробний Stark CWM 2000/3 3в1 - це багатофункціональний пристрій.
Використовується для обробки деревного матеріалу: поздовжнє і поперечне розпилювання, стругання по площині або ребру і свердління отворів. Подача заготовок здійснюється уручну, тому необхідно дотримуватись обережності. Перед використанням необхідно домогтися максимальної стійкості інструменту. Верстат володіє потужним електродвигуном з повітряним охолодженням, тому необхідно забезпечити вільний доступ повітря. После использования станок нуждается в обслуживании, поскольку скопление стружки и смол из древесины приводят к перегреву устройства, которое может привести к выходу из строя.
Имеет 1 класс электрозащиты, так как в сетевом кабеле применен третий заземляющий контакт. Станок работает от обычной однофазной сети 220 В. Поставляется в комплекте с двумя строгальными ножами. Чтобы обеспечит качественную обработку материала, необходимо всегда пользоваться заточенными ножами и другим режуще-пильным инструментом.
Ви можете купити деревообробний верстат Stark CWM 2000/3 3в1 в таких містах, як Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Житомир, Дніпродзержинськ, Миколаїв, Донецьк, Черкаси, Севастополь, Павлоград, Нікополь, Мелітополь та будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 200 мм |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 55.5 кг |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 530 мм |
| Ширина столу | 150 мм |
- Ціна: 12 352 ₴



