Пила дисковая стационарная Stark TS 2000 - это инструмент, который используется в частном деле и профессиональном токарном для осуществления продольного и поперечного распила массивной древесины, древесных плит и других подобных материалов. Поставляется пила с дополнительными вставками, которые увеличивают размер рабочего стола для возможности работы с заготовками больших размеров. Упор для поперечного распила устанавливается в специальные пазы, изготовлен из алюминия. Он позволит произвести распил под углом в 45 и 90 градусов.
При заміні пильних дисків необхідно переконатися, що станів відключений від мережі. Можливість регулювання висоти пильного диска дозволяє розпилювати заготовки різної товщини. Верстат характеризується високою ефективністю роботи, при цьому вимагає мінімального догляду. Просто після роботи необхідно видалити залишки матеріалів та своєчасно замінювати вугільні щітки. Необхідно використовуватися завжди гострі незношеного пиляльні диски - виконання цієї вимоги буде забезпечувати високу якість обробки.
Пила дискова стаціонарна Stark TS 2000 - високоефективний агрегат.
Ви можете купити пилу дискову стаціонарну Stark TS 2000 в таких містах, як Суми, Кривий Ріг, Рівне, Дніпродзержинськ, Кременчук, Кіровоград, Харків, Івано-Франківськ, Тернопіль, Херсон, Запоріжжя, Луцьк і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 27 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 55 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 80 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 |
| Потужність | 2.0 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Діаметр диска | 254.0 |
| Загальні параметри | |
| Висота | 870.0 |
| Ширина | 730.0 |
| Довжина | 1060.0 |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 628 мм |
| Ширина столу | 430 мм |
- Ціна: 7 715 ₴




