Штроборез Eibenstock EMF 180 являє собою ручний інструмент для професійного використання на будівельних майданчиках для нарізування пазів в твердих матеріалах: бетоні, цеглі, газобетоні. Мала відстань між алмазним диском і захисним кожухом дозволяє працювати в максимальній близькості до краю поверхні - 15 мм. Ширина пропилу легко регулюється з кроком в 1 мм.
Володіючи потужним двигуном, представлений штроборез впорається з будь-яким завданням. Електроніка інструменту представлена системою плавного запуску, що забезпечує комфортне початок роботи, і можливістю регулювання обертів для максимальної якості роботи з різними матеріалами. Паралельні рукоятки дозволяють зручно і надійно тримати інструмент в руках. Кожух захищає оператора від потрапляння пилу або дрібних каменів.
Особливості штроборізи Eibenstock EMF 180:
- плавний запуск;
- автоматичне відключення при перегріві пристрою;
- блокування шпинделя, що дозволяє швидко і безпечно замінити ріжучий диск;
- регульована глибина і ширина різу.
Йде в комплекті з двома ріжучими дисками Premium Eibenstock (37443).
Ви можете купити штроборез Eibenstock EMF 180 в таких містах, як Хмельницький, Чернігів, Ужгород, Полтава, Одеса, Львів, Маріуполь, Дніпродзержинськ, Нікополь, Бердянськ, Чернівці, Донецьк та будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7.5 кг |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна ширина паза | 46 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 24 811 ₴







