Штроборез Eibenstock EMF 180 досить широко використовується при прокладанні комунікацій в стінах. Забезпечить швидке та якісне вирізання канавок в бетонних стінах або підлозі. Має компактний дизайн, невелика вага, тому зручний для використання. Встановлені колеса полегшують рух інструменту під час роботи. Безпека роботи оператора забезпечує подвійна ізоляція, яка захистить від короткого замикання. Важливою функцією для довгострокового збереження інструменту в робочому стані є захист від перегріву, яка працює так: при досягненні критичної температури розривається ланцюг живлення до моменту відновлення допустимої робочої температури.
Плавний запуск штроборізи Eibenstock EMF 180 дозволить плавно і без ривків приступити до роботи, тим самим підвищити точність і якість роботи. Глибина пропилу регулюється додатковими шайбами. Поставляється з двома дисками 909951.
Особливості штроборізи Eibenstock EMF 180:
- зручні для роботи рукоятки;
- легка зміна глибини пропилу;
- блокування шпинделя для безпечної заміни дисків;
- зміна ширини паза з кроком в 1 мм;
- індикатор перевантаження інструменту.
Ви можете купити штроборез Eibenstock EMF 180 в таких містах, як Біла Церква, Херсон, Павлоград, Івано-Франківськ, Слов'янськ, Кривий Ріг, Харків, Дніпропетровськ, Луцьк, Нікополь, Тернопіль, Черкаси і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і замовляйте тільки якісні товари за доступними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7.5 кг |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна ширина паза | 46 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 24 829 ₴







