Компостер AL-KO Jumbo 600 - призначений для переробки відходів саду. Даний компостер прискорює процес перегнивання і перетворить органічні відходи в природне добриво за невеликий проміжок часу. Конструкція компостера Jumbo 600 зроблена таким чином, що ви з'єднують між собою на штепсельні з'єднання. Це дає можливість легко і швидко їх збирати і розбирати, а також компактно перевозити. Наявність великої кількості отворів в компостном баку гарантує відмінну циркуляцію повітря і більш швидке перегнивание відходів.
Особливості AL-KO Jumbo 600 :
- Великий обсяг
- Надійність і довговічність
Ви можете купити компостер AL-KO Jumbo 600 в таких містах, як Великі Мости, Світловодськ, Дунаївці, Бобровиця, Бурштин, Перечин, Глобине, Новопсков, Теплодар, Луцьк і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 600 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1250 мм |
- Ціна: 2 656 ₴



