Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Stark DP-13-590 -свердлильний верстат для свердління отворів в деревині, металі, пластику, камені і інших предметах. Обладнаний чавунною основою столом, завдяки якій верстат надійно стоїть на столі і дозволяє безпечно працювати з інструментом. Надійний свердлильний верстат для роботи як у майстерні, так і для побутового використання в гаражі.
Особливості Stark DP-13-590:
- потужний асинхронний двигун дозволяє свердлити отвори до 13 мм;
- плавне регулювання оборотів і подача свердла забезпечують якісне і точне свердління;
- ремінний привід з надійними алюмінієвими шківами забезпечує роботу без перебоїв;
- двигун обладнаний захистом від перегріву, завдяки чому інструмент має довгий термін служби;
- прозорий захисний екран захищає користувача від іскор і осколків в процесі свердління;
- укомплектований лещатами, які дають можливість міцно зафіксувати заготівлю та якісно виконати роботу;
- хід шпинделя на підшипниках дозволяє плавно працювати свердлом;
- два вимикача, що збільшує безпеку в разі непередбачених обставин.
Ви можете купити свердлильний верстат Stark DP-13-590 в таких містах як Запоріжжя, Херсон, Полтава, Мелітополь, Чернівці, Харків, Бердянськ, Нікополь, Краматорськ, Житомир і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр свердла | 13 мм |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 590 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Патрон | 13 мм |
| Хід шпинделя | 50 мм |
| Розмір основи | 160 х 160 мм |
| Тип верстата | свердлильний верстат |
- Ціна: 4 429 ₴








