Свердлильний верстат на магнітній основі AGP SMD352 є надійним і практичним інструментом, який вже завоював довіру професіоналів. Цей інструмент здатний витримувати високі навантаження. Це стає можливим завдяки потужному двигуну, який захищений від перевантаження. Охолодження різця (свердла) здійснюється завдяки наявності спеціальної ємності для охолоджуючої рідини, яка закріплена на корпусі. Всі матеріали виготовлення якісні і відповідають високим стандартам. Металлический редуктор имеет 2 скорости работы, которые помогут проводить обработку разных по твердости металлов. Такой станок отличается мобильностью, поскольку имеет небольшие габариты и удобную ручку для транспортировки.
Станок применяется в строительстве, во время ремонта, монтажа конструкций для сверления отверстий в металле. Имеется функция автоматического контроля усилия подачи и автоматическое ограничение глубины сверления.
Сверлильный станок на магнитной основе AGP SMD352 - профессиональный сверлильщик металла.
Ви можете купити свердлильний верстат на магнітній основі AGP SMD352 в таких містах, як Кривий Ріг, Кіровоград, Київ, Житомир, Біла Церква, Ужгород, Маріуполь, Дніпродзержинськ, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Луцьк і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Тип верстата | Свердлильний верстат на магнітній підставі |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кількість обертів холостого ходу | 730 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 35 мм |
| Хід шпинделя | 140 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 19 798 ₴






