Свердлильний верстат на магнітній основі AGP MD750/4 - це серйозне обладнання, яке дозволить якісно свердлити отвори в різних видах металу. Також може використовуватися для нарізки різьби, маючи певні навички. Є новинкою на ринку, але вже зарекомендував себе як потужний, надійний інструмент.
Магнітна підошва верстата дозволяє йому надійно і міцно закріплюватися на робочій поверхні за допомогою однієї кнопки, сила притиску досягає 32000 Н, що не дає верстата рухатися навіть під час інтенсивних робіт. Електронний двигун є асинхронним, тому прослужить дуже довгу службу. Може працювати в умовах постійних тривалих навантажень. Двигун захищений від перевантаження. Верстат володіє функцією плавного запуску для точного початку роботи, автоматичним поверненням у вихідне положення, а також автоматичною зупинкою. Крім того, має систему підтримання постійного числа обертів, що дозволяє якісно виконувати роботу.
Свердлильний верстат на магнітній основі AGP MD750/4 - інструмент для якісної роботи.
Ви можете купити свердлильний верстат на магнітній основі AGP MD750/4 в таких містах, як Павлоград, Черкаси, Бердянськ, Севастополь, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів, Дніпропетровськ, Слов'янськ, Запоріжжя, Суми та будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Кількість швидкостей | 4 шт. |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Тип верстата | Свердлильний верстат на магнітній підставі |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кількість обертів холостого ходу | 400 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 24.8 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 50 мм |
| Хід шпинделя | 110 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 52 800 ₴






