Сверлильный станок на магнитном основании AGP MDS750/4 с поворотной основой - это мощный инструмент для сверления отверстий в металле. Используется для фрезерно-сверлильных работ. Выносливый электрический двигатель мощностью 2 кВт имеет высокий крутящий момент. Работа возможна на 4-х скоростях. Количество оборотов под нагрузкой на каждой скорости: 1/2/3/4 - 90/120/180/230 оборотов в минуту. Станок надежно закрепляется на рабочей поверхности при помощи магнитной платформы с мощной силой прижима в 32000 Н. Поворотная магнитная основа прикрепляется к поверхности нажатием одной кнопки. З'явилася можливість закріпити дриль і повернути її в необхідну сторону, що розширює її функціональне використання.
Особливості свердлильного верстата AGP MDS750/4:
- поворотна магнітна платформа;
- велика сила притиску;
- 4 швидкості роботи;
- невеликі розміри;
- система плавного запуску;
- підтримання постійного числа обертів;
- швидка фіксація;
- автоматична зупинка двигуна.
Ви можете купити свердлильний верстат на магнітному підставі AGP MDS750/4 в таких містах, як Запоріжжя, Ужгород, Кіровоград, Луцьк, Харків, Мелітополь, Біла Церква, Полтава, Житомир, Кіровоград, Павлоград і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Кількість швидкостей | 4 шт. |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Тип верстата | Свердлильний верстат на магнітній підставі |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кількість обертів холостого ходу | 380 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 50 мм |
| Хід шпинделя | 110 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 57 946 ₴






