Сверлильный станок на магнитном основании AGP MD120/4 - это профессиональный инструмент для совершения фрезерно-сверлильных работ по металлу. Оснащен мощным электродвигателем 2 кВт, который развивает обороты до 450 в минуту. Имеет 4 скорости работы. Количество оборотов под нагрузкой на каждой скорости: 1 - 70 об/мин, 2 - 120об/мин, 3 - 140об/мин, 4 - 240об/мин. Обладает системой поддержания постоянного количества оборотов даже во время нагрузки.
Магнітна підошва, на якій розташований верстат, створює сильне тяжіння, надійно закріплює інструмент під час роботи навіть з самими твердими видами металу. Володіє функцією плавного старту для точного засвердлювання і функцією реверсу на випадок застрягання свердла в металі.
Особливості свердлувального верстата на магнітному підставі AGP MD120/4:
- надійна магнітна платформа;
- можливість швидкої заміни робочого свердла;
- наявність 4-х швидкостей;
- система водяного охолодження різця;
- захист двигуна від перегріву;
- плавний старт роботи;
- підтримання постійного числа обертів.
Ви можете купити свердлильний верстат на магнітному підставі AGP MD120/4 в таких містах, як Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Чернігів, Кривий Ріг, Суми, Львів, Тернопіль, Маріуполь, Чернівці, Севастополь, Черкаси і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Кількість швидкостей | 4 шт. |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Тип верстата | Свердлильний верстат на магнітній підставі |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кількість обертів холостого ходу | 450 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 520 см |
| Довжина | 235 см |
| Ширина | 370 см |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 60 мм |
| Хід шпинделя | 110 мм |
- Ціна: 59 693 ₴






