Верстат свердлильний на магнітній основі AGP SMD502 - це дуже витривала машина, яка дозволяє якісно і швидко зробити отвори у деревині, а при достатньому досвіді - і нарізати різьбу. Зі свердлінням така машина впорається ідеально. Володіючи магнітної підошвою, даний верстат дуже стійкий і не рухається під час роботи.
Машина оснащена системою плавного запуску, а також захистом від перевантаження і перегріву. Металевий редуктор відмінно відводить тепло під час інтенсивної роботи, а також захищає внутрішні механізми. Редуктор є двошвидкісним і дозволяє вибрати необхідну швидкість для роботи в конкретному випадку. Верстат свердлильний AGP SMD502 відрізняє наявність ємності з рідиною, що охолоджує, яка забезпечує охолодження робочої насадки на протязі всієї роботи. Призначений для тривалий інтенсивних робіт. Потужність інструмента підтримується на постійному рівні навіть під час сильних навантажень. Глибина свердління досягає 140 мм. Діаметр свердління - 50 мм.
Має компактні розміри і вагу, тому є мобільним і практичним пристроєм. Володіє автоматичним контролем зусилля подачі і автоматичним обмежувачем глибини. Завдяки наявності ручки, інструмент легко переносити.
Верстат свердлильний на магнітній основі AGP SMD502 - вибір професіонала.
Ви можете купити верстат свердлильний на магнітній основі AGP SMD502 в таких містах, як Житомир, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Маріуполь, Київ, Луганськ, Севастополь, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Запоріжжя і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Тип верстата | Свердлильний верстат на магнітній підставі |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кількість обертів холостого ходу | 500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 50 мм |
| Хід шпинделя | 140 мм |
- Ціна: 19 693 ₴






