Штроборез AGP CS180 з фланцевим з'єднанням призначений для створення канавок (або штроб) при укладанні проводки чи інших комунікацій. Цей прилад дозволить значно заощадити сили і час. Відмінно справляється з бетонними та цегляними конструкціями. Завдяки встановленим двома лезами час роботи скорочується в два рази, так як за один прохід штроборізи AGP CS180 виходить готова штроба. У комплекті з інструментом йде набір спеціальних прокладок, які дозволяють змінювати ширину пропилу від 9 мм до 51 мм. До того ж, є можливість регулювати глибину різу від 15 до 54 мм за допомогою обмежувача глибини можна точно встановити необхідну величину. Широка платформа шторобореза з встановленими колесами дозволяє швидко та якісно виконати роботу. Захисний кожух надає безпеку під час роботи, так як захищає користувача від пилу і частинок металу. Є патрубок, що дозволяє підключити пилосос, що запобігає викид пилу. Система повітряного охолодження запобігає перегрів двигуна і, як наслідок, його передчасний вихід з ладу.
Штроборез AGP CS180 - високоякісний інструмент.
Ви можете купити штроборез AGP CS180 в таких містах, як Луганськ, Кіровоград, Львів, Полтава, Житомир, Вінниця, Слов'янськ, Павлоград, Краматорськ, Маріуполь, Рівне, Івано-Франківськ і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Вага | 7.7 кг |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальна глибина пропілу | 54 мм |
| Максимальна ширина паза | 51 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
- Ціна: 13 867 ₴







