Штроборез AGP CS125 з фланцевим з'єднанням - це надійний інструмент, який покликаний робити штроби (канавки) для подальшого прокладання різних комунікацій. Часто використовується при прокладанні електропроводки, так як дозволяє акуратно виконати роботу. Володіє високою потужністю, тому з легкістю полегшить Ваш енергоємний працю. Двигун підтримує постійне кількість обертів навіть під час навантаження. Тепер не потрібно витрачати багато часу, потрібно лише протягнути цей інструмент уздовж стіни - робота виконана. Установка спеціальних коліщаток на штроборізи AGP CS125 значно полегшує роботу і підвищує її якість. Наявність вакуумного шланга важливо для ефективного відводу пилу, це покращує умови праці користувача і зменшує забруднення приміщення.
Завдяки наявності в комплекті спеціальних прокладок, ширина реза може варіюватися від 9 до 51 мм. Шкала заглиблення дозволяє точно виставити потрібну глибину.
Особливості штроборізи AGP CS125:
- потужний електродвигун;
- додатковий коліщата;
- металевий редуктор;
- можливість підключення пилососа;
- наявність в комплекті прокладок дозволяє регулювати ширину різу;
- плавне початок роботи.
Ви можете купити штроборез AGP CS125 в таких містах, як Луцьк, Херсон, Кривий Ріг, Запоріжжя, Харків, Кам'янець-Подільський, Ужгород, Черкаси, Тернопіль, Чернігів, Миколаїв, Біла Церква, Хмельницький і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGP |
| Вага | 4.7 кг |
| Кількість робочих дисків | 1 |
| Максимальна глибина пропілу | 30 мм |
| Максимальна ширина паза | 51 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 7 419 ₴







