Віброшліфувальна машина AEG FDS140 використовується для зачистки і вирівнювання поверхонь для подальшої роботи. Призначена для шліфувальних, полірувальних робіт. Характерною відмінністю даної моделі є присутність насадки у формі праски, що дозволяє зручно працювати цією машинкою в кутах і інших важкодоступних місцях. Шліфувальні аркуші кріпляться на затискачі і липучку, тому лист не буде рухатися під час роботи. Висока швидкість коливань забезпечує високу продуктивність роботи. Ефективна система пиловидалення добре справляється зі своїм завданням і створює більш комфортні умови для роботи оператора.
Особливості вібраційної шліфувальної машини AEG FDS140:
- міцна і надійна конструкція;
- хороший тепловідвід;
- можливість швидкої заміни шліфувальних листів;
- ефективна система пиловидалення;
- привабливий дизайн;
- зручні рукоятки;
- кутова насадка для роботи у важкодоступних місцях.
Ви можете купити віброшліфувальну машину AEG FDS140 в таких містах, як Нікополь, Бердянськ, Краматорськ, Суми, Полтава, Рівне, Севастополь, Кременчук, Біла Церква, Тернопіль і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 115 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Довжина стрічки/листа | 140 мм |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 20000 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 3 287 ₴





