Віброшліфувальна машина AEG FS280 - це надійний помічник при проведенні будівельних робіт, швидко допоможе затерти штукатурку до гладкості, допоможе підготувати стіни або підлогу для подальших робіт. Скромні габарити дозволяють легко нею керувати навіть за допомогою однієї руки. Спеціальні шліфувальні листи швидко і просто замінюються за допомогою затискачів. Довгий мережний кабель 4 метри дозволить без зусиль працювати в кімнаті без додаткових пристосувань.
Характерною особливістю цього інструменту є можливість регулювання кількості обертів, що дуже важливо при обробці різних по структурі і м'якості матеріалів.
Особливості вібраційної шліфувальної машини AEG FS280:
- можливість підключення пилозбірника для уникнення сильного забруднення приміщення і для забезпечення комфорту роботи користувача;
- невеликі розміри;
- надійні затискачі для шліфувальних листів;
- зручна рукоятка Soft Grip;
- можливість регулювання кількості обертів.
Ви можете купити віброшліфувальну машину AEG FS280 в таких містах, як Луцьк, Донецьк, Житомир, Дніпропетровськ, Чернігів, Івано-Франківськ, Дніпродзержинськ, Київ, Кривий Ріг, Одеса, Павлоград і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Амплітуда коливань | 2.5 мм |
| Вага | 3 кг |
| Довжина стрічки/листа | 280 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна частота коливання платформи | 11000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Споживана потужність | 440 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
- Ціна: 7 021 ₴





