-16%Вібраційна плоскошліфувальна машинка Yato YT-82230
- Готово до відправки
- Код: YT-82230
2 049 ₴
1 722 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Вибрационная плоскошлифовальная машинка Yato YT-82230 – это шлифмашина предназначена для шлифования деревянных и металлических поверхностей, а также для снятия пришедших в негодность лакокрасочных и шпаклевочных покрытий. Компактный инструмент весом 1,1 кг оснащен вместительным контейнером-пылесборником, с фильтром, отделяющим частицы лаков и красок от пыли. В модели предусмотрена возможность использования абразивной бумаги разной зернистости на самоклеящейся основе.
Особенности Yato YT-82340:
- Є пилозбірник який оснащений фільтром, що розділяє найдрібніші частинки фарби і лаку для очищення поверхонь дерева або металу
можна використовувати абразивні папери з липучкою - Спеціальний затискач міцно фіксує шліфувальний папір для надійної, безпечної роботи з пристроєм.
Комплектація Yato YT-82340:
- Шліфмашина;
- Кейс
- Додаткова рукоятка
Ви можете купити вібраційну плоскошлифовальную машинку Yato YT-82230 в таких містах, як Комиш-Зоря, Волноваха, Баланівка, Святогірськ, Олександрія, Ковалівка, Кривий Ріг, Слов'янськ і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина шліфування | 187 мм |
- Ціна: 1 722 ₴





