
Дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 2000S (0332L000)
- Немає в наявності
- Код: MG0332L000
23 255 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 2000S (0332L000) чудово справляється з усіма видами цегляної кладки і різними абразивними матеріалами за допомогою алмазних коронок. Апарат дозволить швидко і ефективно виготовити отвір в стіні або стелі, в тому числі чашечку для розетки. Такий інструмент стане справжнім подарунком для професійних фахівців, що займаються електропроводкою. 2-х швидкісний редуктор забезпечує вибір оптимальної швидкості і оборотів для поставленої задачі. З найбільш важливих особливостей слід зазначити систему плавного пуску і опцію контролює температуру, оберігає від перегрівів, на випадок перевантаження передбачений звуковий сигнал. Рукоятка зручно регулюється для міцного утримання, а запобіжна муфта убезпечить від зворотного удару. Дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 2000S (0332L000) чудова річ, яка дозволить назавжди забути про всілякі ручних пристосувань і витрачання дорогоцінного часу.
Особливості Eibenstock EHD 2000S (0332L000):
- передбачено регулювання температури;
- блокування кнопки від випадкового включення;
- система автоматичного плавного запуску;
- багатопозиційна рукоять.
Ви можете купити дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 2000S (0332L000) в таких містах, як Вишгород, Чернівці, Баланівка, Барвінкове, Кам'янське, Харків, Коростень, Генічеськ, Токмак, Луцьк і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.5 кг |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип патрона | М18 |
| Тип свердління | Сухе |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0332L000 |
| Діаметр свердління в бетоні: | 132 мм |
| Діаметр свердління в кам'яній кладці: | 132 мм |
| Діаметр шпинделя: | 53 мм |
| Напруга | 230 В |
| Обороти холостого ходу: | 1500-3000 об/хв |
- Ціна: 23 255 ₴





