
Дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 1801 (0331U000)
- Немає в наявності
- Код: MG0331U000
28 622 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 1801 (0331U000) потужне професійне обладнання для виготовлення отворів з великим діаметром. Така модель ідеально підійде для роботи з опалювальними системами, водопостачанням, димарями, вентиляцією і багатьом іншим. За допомогою алмазних коронок можна успішно просвердлювати природний камінь і армований бетон. Редуктор з масляною ванною забезпечить оптимальну мастило і можливість свердлити отвори діаметром до 250 мм Опція контролює температурний режим захистить від перегріву, а запобіжна муфта убезпечить від зворотних ударів в разі заклинювання. Варто звернути увагу на рукоять багатопозиційного типу, що дозволяє встановлювати найбільш зручне для користувача положення для міцного утримування. Можлива робота апарату з напрямних штативом. Дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 1801 (0331U000) ефективний інструмент з найвищими показниками безпеки.
Особливості Eibenstock EHD 1801 (0331U000):
- автоматична система плавного запуску;
- захист від перегрівів;
- наявність запобіжної муфти;
- зручна багатопозиційна рукоятка;
- блокуюча кнопка від випадкового включення.
Ви можете купити дриль для сухого алмазного буріння Eibenstock EHD 1801 (0331U000) в таких містах, як сімферополь, Слов'янськ, Бориспіль, Комсомольське, Лисичанськ, Краматорськ, Кролевець, Новгород-Сіверський, Ужгород, Тячів, Миколаїв і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.7 кг |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип патрона | М18 |
| Тип свердління | Сухе |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Артикул | 0331U000 |
| Діаметр свердління в бетоні: | 250 мм |
| Діаметр свердління в кам'яній кладці: | 250 мм |
| Діаметр шпинделя: | 53 мм |
- Ціна: 28 622 ₴





