Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коронка по бетону Werk SDS-plus 80 мм (WE104080) - ударостійка коронка кільцева, призначена для робіт по бетону з використанням перфораторів з патроном SDS+.
Переваги Werk SDS-plus 80 мм (WE104080):
- Модель оснащена стабільним, центруючих стерженем свердла 7 x 110 мм
- По краю коронки розташовані твердосплавні зубці.
- Збільшена продуктивність свердління.
- Характеризується зносостійкістю.
- Відрізняється високою надійністю, якістю і довговічністю.
Ви можете купити коронки по бетону Werk SDS-plus 80 мм (WE104080) в таких містах, як Кодима, Перемишляни, Тисмениця, Вільнянськ, Привілля, Малин, Збараж, Хмільник, Балаклія, Виноградів, Мена, Глухів, Чернівці, Зборів та будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Застосування коронки/пилки | Бетон |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Центрувальне свердло | 7х110 мм |
- Ціна: 480 ₴



