Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коронка по бетону Werk SDS-plus 35 мм (WE104035) - ударопрочная кольцевая коронка, предназначенная для работ по бетону с использованием перфораторов с патроном SDS+.
Переваги Werk SDS-plus 35 мм (WE104035):
- Модель оснащена стабільним, центруючих стерженем свердла 7 x 110 мм
- По краю коронки розташовані твердосплавні зубці.
- Збільшена продуктивність свердління.
- Характеризується зносостійкістю.
- Відрізняється високою надійністю, якістю і довговічністю.
Ви можете купити коронки по бетону Werk SDS-plus 35 мм (WE104035) в таких містах, як Почаїв, Скадовськ, Гайсин, Шепетівка, Черкаси, Кривий Ріг, Новомиргород, Борщів, Івано-Франківськ, Кіровоград, Коломия, Бахмач, Чорнобиль, Дрогобич і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Застосування коронки/пилки | Бетон |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Центрувальне свердло | 7х110 мм |
- Ціна: 310 ₴




