
Будівельна циркулярна пила Scheppach Structo 5.0 (1901308902) відноситься до професійного обладнання та являє собою потужний і продуктивний верстат, основне призначення якого – важкі промислові роботи. Конструкція даної моделі знаходиться на міцній трубної рамі, здатної витримувати сильну навантаження, зберігаючи стійкість навіть при роботі з великими і важкими заготовками. Такий інструмент відмінно застосовується для роботи з деревиною з будь-якою щільністю. Потужний трифазний двигун забезпечує високий показник обертання пильного диска становить 2800 об/хв. Маятниковий кожух надійно захищає диск від мимовільного вильоту сколів і робить можливим відмінно переглядати лінію реза. Робочий стіл з оцинкованим покриттям забезпечений паралельним і рухомим упорами. Будівельна циркулярна пила Scheppach Structo 5.0 (1901308902) ефективне рішення для якісної деревообробки.
Особливості Scheppach Structo 5.0 (1901308902):
- виробляє розпил під кутом за допомогою поворотного упору;
- можливість підключення до пылеудалительной системі;
- захисний кожух для безпеки робочого процесу;
- високоміцний каркас і відмінна стійкість.
Ви можете купити будівельну циркулярну пилку Scheppach Structo 5.0 (1901308902) в таких містах, як Петрівка, Стрий, Новотроїцьке, Тростянець, Мелітополь, Краматорськ, Жовтень, Вознесенськ, Виноградів, Барвінкове і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 1170 мм |
| Довжина | 1860 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1901308902 |
| Максимальна висота розпилювання під кутом 90°/45° | 150 мм |
| Максимальна ширина розпилу з паралельним упором | 350 без розширення |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 1 вперед/назад |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 |
| Потужність | 2.4 |
| Напруга живлення | 380 В |
| Діаметр диска | 500.0 |
| Діаметр посадкового отвору | 30.0 |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 660 мм |
- Ціна: 26 006 ₴





