Циркулярная пила Scheppach TS 310 (4901305902) успешно применяется для любых деревообрабатывающих работ, в том числе при изготовлении мебели, можно даже распускать стволы деревьев на доски с необходимой толщиной. Такая пила рассчитана на продолжительную эксплуатацию в самых суровых условиях. Стол с оцинкованным покрытием обладает стойкостью к коррозионному воздействию. Угол наклона может регулироваться в пределах 0-45 градусов для возможности производства косых резов. Разработчиком внедрена инерционная система торможения двигателя, для моментальной остановки диска в целях безопасности. Стіл може подовжуватися для обробки довгих за розміром заготовок. Вмикач із закритою конструкцією застереже від випадкового запуску. Так само передбачені ролики для зручного переміщення однією людиною. Циркулярна пила Scheppach TS 310 (4901305902) прекрасний вибір як для професіоналів, так і початківців столяров.
Особливості Scheppach TS 310 (4901305902):
- регульований кут нахилу диска;
- можливість подовження столешні;
- наявність паралельного упору з затиском;
- безпечний вимикач закривається типу.
Ви можете купити циркулярну пилку Scheppach TS 310 (4901305902) в таких містах, як Петропавлівська Борщагівка, Дніпродзержинськ, Кульчіївці, Рибальче, Комиш-Зоря, Новотроїцьке, Ніжин, Канів, Ладижин, Райгородок і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 60 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 83 мм |
| Діаметр диска | 315 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Потужність | 3.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів диска | 2800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4901305902 |
- Ціна: 15 920 ₴






