Циркулярна пила Scheppach HS120 O (3901302915) відноситься до професійного устаткування і знайде своє успішне застосування в столярній майстерні. Модель працює від звичайної електромережі, а головною рушійною силою виступає потужний електродвигун, що забезпечує високу швидкість диска для максимально рівного чистого різу. Такий верстат чудово справляється з особливо міцними і надтвердими заготовками ще багато в чому завдяки відмінній якості диска 315 мм Допускається можливість проводити розпилювання під кутом 90 і 45 градусів. Апарат володіє досить компактними габаритами, дуже стійкий і не займає багато місця, демонструючи ефективність і продуктивність. Варто так само відзначити, що така пила ідеально підійде для меблевих виробництв. Циркулярна пила Scheppach HS120 O (3901302915) висококласний деревообробний верстат для складних розпилювальних завдань.
Особливості Scheppach HS120 O (3901302915):
- наявність подовжувача столу;
- паралельний упор з затиском ексцентрикового типу;
- наявність захисного кожуха з шлангом з можливістю під'єднання до витяжці;
- комплектується двома транспортувальні колеса для мобільності.
Ви можете купити циркулярну пилку Scheppach HS120 O (3901302915) в таких містах, як Енергодар, Харків, Рівне, Калуш, Південний, Красногорівка, Ужгород, Охтирка, Хмельницький, Крути і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 57 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 49 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 83 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 |
| Потужність | 2.2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Діаметр диска | 315.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3901302915 |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1050.0 |
| Ширина | 600.0 |
| Довжина | 1110.0 |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
- Ціна: 7 819 ₴



