
Циркулярна пила зі столом і розширенням Scheppach HS 100E (3901306948)
- Немає в наявності
- Код: MG3901306948
5 086 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Циркулярна пила зі столом і розширенням Scheppach HS 100E (3901306948) відноситься до професійного класу та знайде своє саме широке застосування в столярній майстерні для різання деревини. Дана модель забезпечена спеціальним розширювачем для збільшення площі столу, коли необхідно зробити розпилювання великих заготовок, наприклад здійснити поздовжній розріз бруса в обох напрямках. Високоякісний відрізний диск забезпечує ефективну і швидку обробку навіть надтвердих матеріалів. Високопотужний електродвигун володіє достатнім обертовим моментом для робіт в режимі тривалої та інтенсивної експлуатації. Сталевий стіл оснащений захисним оцинкованим покриттям, так само розробником впроваджена продумана система пиловидалення. Циркулярна пила зі столом і розширенням Scheppach HS 100E (3901306948) якісний деревообробний верстат для професіоналів і початківців користувачів.
Особливості Scheppach HS 100E (3901306948):
- високий показник глибини розпилювання;
- зручність і простота експлуатації;
- наявність захисного кожуха для безпеки;
- компактна металева конструкція.
Ви можете купити циркулярну пилку зі столом і розширенням Scheppach HS 100E (3901306948) в таких містах, як Козелець, Маріуполь, Комсомольське, Красногорівка, Бахмач, Рахів, Умань, Мерефа, Комиш-Зоря, Червоноград і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 65 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 75 мм |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 965 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Розміри столу | |
| Висота столу | 850 мм |
| Довжина столу | 640 мм |
| Ширина столу | 450 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 3901306948 |
- Ціна: 5 086 ₴



