
Циркулярна пила зі столом і розширенням Scheppach PTK 2000 A1 (3901313978-104416)
- Немає в наявності
- Код: MG3901313978-104416
4 768 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Циркулярная пила со столом и расширением Scheppach PTK 2000 A1 (3901313978-104416) может быть использована в обычных столярных цехах, мастерских по производству рекламы, при сборке фасадов и во многом другом. Данная модель станет Вашим надежным напарником, она достаточно компактная и способна с легкостью выполнять задачи профессионального оборудования. Главной особенностью аппарата является наличие дополнительных блоков, увеличивающих площадь. Сама конструкция надежно размещается на ножках с литой опорой. Защитный кожух покрывает рабочее полотно для безопасного рабочего процесса. Допускається можливість приєднання патрубка для відведення тирси і стружці. Розробником передбачена опція стопора на випадок мимовільного запуску. Потужний електродвигун оснащений функцією активного охолодження, істотно продовжує термін служби. Циркулярна пила зі столом і розширенням Scheppach PTK 2000 A1 (3901313978-104416) чудовий вибір для виконання широкого діапазону завдань.
Особливості Scheppach PTK 2000 A1 (3901313978-104416):
- стіл похилого типу з додатковими блоками для роботи з великими заготовками;
- наявність лазерного покажчика для більш точного різу;
- ефективна система видалення стружки;
- висока продуктивність електродвигуна.
Ви можете купити циркулярну пилку зі столом і розширенням Scheppach PTK 2000 A1 (3901313978-104416) в таких містах, як Енергодар, Ладижин, Новокубанка, Бердичів, Умань, Приморський Посад, Червоноград, Калуш, Нова Каховка та будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 63 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 73 мм |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість зубців | 48 шт. |
| Потужність | 2 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 28.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3901313978-104416 |
| Довжина робочого стола без подовження | 640х444 мм |
- Ціна: 4 768 ₴










