Компресор Stark 3050-SAVD Profi – поршневий, масляний побутовий електроінструмент високоякісної складання з прямою передачею. Агрегат використовується, в основному, в побутових умовах, де необхідний стиснене повітря для застосування пневмоінструменту. Пропонований електричний компресор можна застосовувати для накачування автомобільних шин, в ремонтно-будівельних роботах і в домашніх майстерень.
Продуктивний масляний компресор Stark 3050-SAVD Profi має такі можливості і особливості:
- одноциліндрова, одноступенчата головка поршневого типу з ефективним охолодженням повітрям;
- датчик рівня масла;
- бак-ресивер об'ємом 50 л;
- однофазний електродвигун з надійним захистом від перегріву;
- фільтр для очищення повітря при попаданні пилу в голівку;
- мобільність, легкість в транспортуванні, завдяки опорних коліс.
Представленная модель компрессора пользуется большой популярностью среди пользователей, благодаря своей эффективности, относительно небольшим размерам и вполне адекватной цене. Если Вам нужен недорогой и мобильный компрессор с широкой сферой применения советуем обратить внимание именно на эту модель. Компрессор Stark 3050-SAVD Profi станет идеальным надежным помощником, который без проблем справится с выполнением разноплановых задач любой сложности. В комплектацию товара входят сам агрегат, колеса, инструкция и гарантийный талон.
Купити Компресор Stark 3050-SAVD Profi Ви можете в Луцьку, Кіровограді, Полтаві, Маріуполі, Донецьку, Кривому Розі, Дніпропетровську, Чернігові, Севастополі, Ужгороді. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнеться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 8 бар |
| Продуктивність | 356 л/хв |
- Ціна: 12 990 ₴



