Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Борознороб (штроборіз) Einhell TH-MA 1300 призначений для штробування цегляних, бетонних стін або перекриттів, щоб заховати проводину, труби та інші внутрішні комунікації.
Борознороб (штроборіз) Einhell TH-MA 1300 дає змогу регулювати як ширину, так і глибину склянки.
Наявність захисного кожуха, додаткового наполегливого ролика, перехідника для під'єднання пилососа та захисту від перевантаження роблять роботу з борознястого виробу (штроборізом) Einhell TH-MA 1300 чистою, зручною й безпечною.
Технічні характеристики борознороба Einhell TH-MA 1300: Під'єднання до мережі: 230 В ~ 50 Гц Споживана потужність: 1320 Вт Частота обертання на холостому ходу: 9000 об/хв Діаметр диска (мм): o125 x o22,2 Глибина паза: 8 - 30 мм Ширина паза: 8 - 26 мм (крок 3,5 мм) Вага нетто: 4,85 кг Вага брутто: 5,5 кг Розміри упаковки: 405x240x295 мм
Борознороб (штроборіз) Einhell TH-MA 1300 дає змогу регулювати як ширину, так і глибину склянки.
Наявність захисного кожуха, додаткового наполегливого ролика, перехідника для під'єднання пилососа та захисту від перевантаження роблять роботу з борознястого виробу (штроборізом) Einhell TH-MA 1300 чистою, зручною й безпечною.
Технічні характеристики борознороба Einhell TH-MA 1300: Під'єднання до мережі: 230 В ~ 50 Гц Споживана потужність: 1320 Вт Частота обертання на холостому ходу: 9000 об/хв Діаметр диска (мм): o125 x o22,2 Глибина паза: 8 - 30 мм Ширина паза: 8 - 26 мм (крок 3,5 мм) Вага нетто: 4,85 кг Вага брутто: 5,5 кг Розміри упаковки: 405x240x295 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 30 мм |
| Максимальна ширина паза | 26 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Споживана потужність | 1320 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 6 313 ₴


