Лещата мiнi 70мм INTERTOOL HT-0058
- Немає в наявності
- Код: HT-0058
250 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лещата мiнi 70мм INTERTOOL HT-0058Немає в наявності
250 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення



Призначення
Лещата міні INTERTOOL HT-0058 призначені для закріплення заготовок, предметів та деталей невеликих розмірів для подальшої їх обробки. Вони дуже зручні та стануть в пригоді кожному майстру в арсеналі інструменту.

Надійна конструкція
Лещата виготовлені з якісного чавунного сплаву, що забезпечує необхідну міцність. Металевий кріпильний гвинт з упором під фіксацію до поверхні. Покриті лещата стійкою порошковою фарбою проти хімічних, механічних та атмосферних впливів. Загартовані сталеві губки забезпечують надійне захоплення та зносостійкість робочої поверхні.
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина губок | 75 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.918 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Індія |
| Матеріал | чавун, сталь |
| Об`єм | 0,001602 |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвату | 50 мм |
- Ціна: 250 ₴

