-12%Акумуляторні ножиці для трави та кущів Al-ko GS 7,2 Li (113371)
- Готово до відправки
- Код: 113371
2 999 ₴
2 632 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Акумуляторні ножиці для трави та кущів Al-ko GS 7,2 Li неймовірно зручний і практичний інструмент для робіт по догляду за садом. Ця чудова новинка порадує своєю ефективністю садівників-любителів. Розглянута модель володіє прекрасним дизайном і високою якістю виконуваних робіт. Ножиці забезпечені літій-іонною батареєю, за рахунок якої значно полегшується робочий процес. Більше не потрібно носити довгі і незручні дроти по саду і прикладати великі зусилля під час підстригання. Інструмент швидко і в найкоротші терміни надасть необхідну форму деревах і чагарниках, а так само з легкістю вкоротить порослу траву на ділянці. Вбудований акумулятор Li-Ion 7,2 V/2,0 Ah (14,4 Wh), 3400 ходів/хв, в комплекті: зарядний пристрій, ніж для кущів довжиною 16 см, max гілок 16 мм, ніж для трави шириною 8 см, обмежувач для точної та безпечної стрижки, вага 550 р. Акумулятор володіє достатньою потужністю для тривалих робіт і характеризується відсутністю саморозряду. Акумуляторні ножиці для трави та кущів Al-ko GS 7,2 Li завжди готові до складним завданням і не залишать байдужим найвимогливіших користувачів.
Особливості Al-ko GS 7,2 Li :
- забезпечують точний і акуратний зріз;
- комплектуються двома ножами – ножицями для трави і невеликим кущорізом;
- зручна заміна ножів;
- захисна система від випадкового пуску;
- продумане розташування елементів управління.
Ви можете купити акумуляторні ножиці для трави та кущів Al-ko GS 7,2 Li в таких містах, як Вестерничаны, Вінниця, Тернопіль, Дніпрорудне, Лисичанськ, Зміїв, Ковалівка, Південний, Ковель і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 3.7 В |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Артикул | 112 773 |
| Довжина ножа | 16 |
| Довжина леза | 160 для кустов |
| Ємність акумулятору | 1.45 |
| Заряд батареї: | 4 години |
| Ширина стрижки, | 8 см |
| Тривалість роботи, | 45 хв |
| Заточка | Алмазна |
- Ціна: 2 632 ₴




