влевовправо
-16%Домкрат підкатний двопоршневий 2,5 тонни YATO YT-17205
- Готово до відправки
- Код: YT-17205
12 076 ₴
10 144 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний легкий підйомник YATO YT-17205 побудований за принципом плечового домкрата. Має гідравлічний привід, що працює по горизонтальній осі. Низький профіль дозволяє ковзати домкратом під кожну машину, також з низьким шасі. Незамінний в автосервісах, шиномонтажах.
- Максимальна висота: 465 мм.
- Початкова висота: 100 мм.
- Вантажопідйомність: 2500 кг.
- Вага: 26.2 кг.
Особливості:
- Двопоршневий насос забезпечує швидкий підйом.
- Надлегка, стабільна алюмінієва конструкція.
- Гумова, нековзна ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Висота підйому | 465 мм |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 26.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 144 ₴


