-16%Подовжувач ударний квадрат 3/4" 175 мм YATO YT-1161
- Готово до відправки
- Код: YT-1161
900 ₴
756 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Приєднувальний квадрат | 3/4" |
|---|---|
| Довжина подовжувача | 175 мм |
| Особливості | Ударний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Подовжувач |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 756 ₴

