Стійка електромагнітна Milwaukee MDE 42 дозволяє робити отвори у металевих конструкціях і матеріалах мають товщину до 42 мм з максимальною точністю і акуратністю. Це обладнання дозволяє суттєво полегшити свердлильні роботи з металі. Апарат володіє зручною електронною панеллю управління, виробником передбачена полегшена можливість кріплення верстата за рахунок наявності потужного електромагніту в основі, що в свою чергу і прикріплюється до металевої поверхні. Спеціальний електронний блок регулює швидкість, а опція плавного запуску обмежує показники оборотів холостого ходу і оберігає двигун від перегрівів. Стійка електромагнітна Milwaukee MDE 42 прекрасний вибір для зручного і точного свердління високої якості.
Особливості Milwaukee MDE 42:
- зручна панель управління;
- спеціальний електронний блок;
- наявність електромагнітної стійки;
- передбачений надійний триступінчастий редуктор;
- ідеальне співвідношення розмірів і потужності;
- висока продуктивність свердління;
- система плавного старту.
Ви можете купити стійку електромагнітну Milwaukee MDE 42 в таких містах, як Чернігів, Канів, Дніпропетровськ, Святогірськ, Бердянськ, Володимир-Волинський, Кролевець, Львів, Іллічівськ, Баланівка, Зміїв і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4933380832 |
| Діаметр свердління | 42 мм |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Хід шпинделя | 50 мм |
| Частота обертання шпинделя: | 640 об/хв |
- Ціна: 43 767 ₴






