Вирубні ножиці Milwaukee N2 Q володіє прекрасними ріжучими здібностями і є незамінним інструментом під час різання різноманітних металевих матеріалів. Апарат виконаний у спеціальному корпусі прецизійного сплаву, забезпечує зносостійкість і тривалий термін експлуатації. Основною рушійною силою є потужний і витривалий електродвигун на 500 Вт. Ножиці здійснюють різання зі швидкістю 1,3 м/хв. Варто звернути увагу на систему Quick-lok, яка забезпечує зручність під час заміни кабелю. Весь агрегат обладает превосходным эргономичным дизайном и удобно располагается в руке без скольжения. Устройство способно резать сталь толщиной до 2 мм. Вырубные ножницы Milwaukee N2 Q отличное решение для резки различных металлических материалов.
Особенности Milwaukee N2 Q:
- надежный редуктор полностью выполненный из металла;
- возможность изменения направления резки на 90 градусов по обеим сторонам;
- производит точный и аккуратный рез исключая заусенцы;
- можно использовать специальную насадку для гофрированного и волнистого листового материала.
Ви можете купити вирубні ножиці Milwaukee N2 Q в таких містах, як Кегичівка, Лисичанськ, Кіровоград, Петропавлівська Борщагівка, Нетішин, Запоріжжя, Конотоп, Подворки, Новотроїцьке, Первомайськ і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальна товщина різу | 2.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Користувацькі характеристики | |
| Алюміній при 200 Н/мм2 | 2,5 мм |
| Артикул | 4933368520 |
| Час різання | 1.3 м/хв |
| Мінімальний радіус кривої | 4 мм |
| Сталь при 400 Н/мм2 | 2 мм |
| Сталь при 600 Н/мм2 | 1,5 мм |
| Сталь при 800 Н/мм2 | 1 мм |
| Число ходів на холостому ходу | 1350 про/хв |
- Ціна: 17 107 ₴







