-12%Трактор-газонокосарка T24-125.4 HD V2 SOLO BY AL-KО 127739
- Готово до відправки
- Код: 127739
277 000 ₴
243 068 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Швидке косіння завдяки надширокій колоді 125 см Зручний електронний дисплей Великий збірник з сигналом рівня Шарикопідшипник з низькою вібраційною з надзвичайно потужним двигуном 13,5 кВт Надзвичайно великий і надзвичайно потужний. Якщо Ви хочете працювати на великих площах, ми рекомендуємо мотоблок solo by AL-KO T 24-125.6 HD V2. Відчуйте комфорт за кермом цієї машини та дізнаайтеся, що таке безпека. Поверніть ключ запалювання та відчуйте чисту радість. З мотоблоком T 24-125.6 HD V2 і різноманітними аксесуарами косіння великих газонів перетвориться улюбленого хобі. Особливості: Гідростатичний привід Надійні компоненти для довгого терміну служби Ергономічно розташовані елементи управління Зносостійкий косильний механізм Регульоване сидіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна ширина скошування | 125 мм |
| Висота скошування | 30 мм |
| Об'єм травозбірника | 310 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Механічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 174 кг |
- Ціна: 243 068 ₴







