-12%Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO R 7 - 65.8 HD Comfort (127487)
- Готово до відправки
- Код: 127487
112 000 ₴
98 281 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Маневреність і тривалий термін служби - саме цим відрізняється трактор газонокосарка solo by AL-KO R 7 - 65.8 HD Comfort. Ідеальний помічник для робіт в садах середніх розмірів з непрямою, зігнутим ландшафтом.
Трактор - газонокосарка solo by AL-KOR 7 - 65.8 HD Comfort
Невеликий, але витончений і одночасно маневрений. solo by AL-KO R 7 - 65.8 HD Comfort як трактор газонокосарка являє собою «універсальну зброю» для боротьби з високою травою в садах середніх розмірів з непрямим, зігнутим ландшафтом.
Ширина для проходу газонокосарки становить лише 80 см - ідеально для вузьких в'їздів на територію саду. Високий комфорт досягається завдяки високому сидіння в поєднанні з кермом управління і простими в експлуатації елементами управління. Управління окремими елементами управління здійснюється за допомогою легкого натискання на педаль, простого повороту кермом і використанням інших важелів управління. Solo by AL-KO R 7 - 65.8 HD Comfort задовольняє всі побажання користувачів.
Технічні характеристики трактори-газонокосарки solo by AL-KO R 7 - 65.8 HD Comfort
Трактор-газонокосарка solo by AL-KO R 7 - 65.8 HD Comfort має ширину захвату 62 см і радіус косіння лише 93 см, завдяки цьому він чудово підходить для непрямих садових ділянок з вигинами і косими лініями і вузькими проходами.
Трактор-газонокосарка приводиться в дію за допомогою двигуна Briggs&Stratton 950 E потужністю 4,0 кВт, який розвиває швидкість до 4,5 км / год при русі вперед і 1,5 км / год при русі назад. Висота зрізу регулюється в чотирьох положеннях, центрально в діапазоні від 25 мм до 75 мм Коробка передач включає чотири передачі переднього ходу і одну передачу заднього ходу. Місткий кошик-травозбірник дуже легко спустошується з допомогою телескопічного важеля, також передбачена система акустичного оповіщення при повному заповненні травозбірника.
Надійний механізм косарки на шарикопідшипниках забезпечує спокійний хід. Робота на цій газонокосарці приносить суцільне задоволення.
Ще однією особливістю цього трактора є можливість косіння максимально близько до країв газону, це стало можливим завдяки зміщеному корпусу косарки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна ширина скошування | 62 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Об'єм травозбірника | 130 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Briggs&Stratton |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Механічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
- Ціна: 98 281 ₴







