
Верстат деревообробний Stark CWM-3050 Максимастер 5 в 1 (180070010)
- Немає в наявності
- Код: 180070010
34 991 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Верстат деревообробний Stark CWM-3050 Максимастер 5 в 1 відмінне рішення для розпилювання і стругання різноманітних дерев'яних заготовок. Дана модель чудово справляється з фугуванням, струганням під кутом і з притискним пристроєм, а так само з рейсмусованием. Можна здійснювати розпилювання вздовж волокон, так і впоперек, рез на певну глибину і розпил під кутом, а так само свердління і фрезерування за допомогою кінцевих фрез. Агрегат снабжен специальными патрубками 38 и 100 мм для возможности подсоединения вытяжного приспособления с целью удаления пыли и стружки из рабочего пространства. Мощнейший электродвигатель обеспечивает высочайшую эффективность работы, за счет высокой скорости вращения вала. Станок деревообрабатывающий Stark CWM-3050 Максимастер 5 в 1 найдет свое самое широкое применение как в домашней столярной мастерской, так на небольших мебельных производствах.
Особенности Stark CWM-3050 Максимастер 5 в 1:
- система воздушного охлаждения электродвигателя;
- высокопрочная опорная станина;
- високі показники оборотів обертання;
- захисна система від випадкового запуску і перевантаження;
- зручна установка і розміщення.
Комплектація 180070010:
- пристосування притискний;
- пристосування для поперечного розпилювання під кутом;
- диск пиляльний;
- патрон свердлильний;
- фреза;
- окуляри захисні;
- маска захисна.
Ви можете купити деревообробний верстат CWM-3050 Максимастер 5 в 1 в таких містах, як Коростень, Дніпродзержинськ, Ладижин, Біла Церква, Свалява, Бердянськ, Бровари, Дніпропетровськ, Новоград-Волинський, Вінниця і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Ширина заготовки | 65 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 86 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 305 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 180070010 |
| Высота пропилу | 85 мм |
| Діаметр отвору при свердлінні | 16 |
| Діаметр ріжучої головки | 250 мм |
| Швидкість подачі заготовки | 5 м/хв |
| Кут нахилу | 0-45 град |
- Ціна: 34 991 ₴



