
Верстат деревообробний Stark CWM-2800-305 Мультимастер 4 в 1 (180060010)
- Немає в наявності
- Код: 180060010
23 992 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Верстат деревообробний Stark CWM-2800-305 Мультимастер 4 в 1 є неймовірно багатофункціональним інструментом для виконання широкого діапазону робіт, пов'язаних з обробкою деревних заготовок і композитного матеріалу. Передбачається можливість фугування по краях і по площині, а так само стругання під кутом і фугування з притискним пристроєм. Можна здійснювати розпилювання вздовж і поперек волокон на певну глибину. Так само існує опція розпилювання під кутом з застосуванням направляючої шкали і проведення фрезерування кінцевими фрезами і опція свердління. Основна рушійна сила верстата це потужний електродвигун асинхронного типу із захисною системою від перегрівів. Сам пристрій володіє досить компактними габаритами, зручно транспортується і легко встановлюється. Можна встановлювати пиляльний диск на 280 мм для роботи з заготовками до 305 мм Верстат деревообробний Stark CWM-2800-305 Мультимастер 4 в 1 займе гідне місце в домашній столярної майстерні та на меблевому виробництві.
Особливості Stark CWM-2800-305:
- здійснює фугування (стругання) по площинах, по ребрах і кромок;
- захисна система двигуна від перегріву;
- передбачено підключення пилососа;
- працює від однофазної мережі за допомогою заземлюючого приводу;
- наявність притискного пристрою;
- стабільний запуск при зниженому значенні напруги в мережі.
Ви можете купити деревообробний верстат Stark CWM-2800-305 Мультимастер 4 в 1 в таких містах, як Сміла, Бердичів, Велика Олександрівка, Святогірськ, Трускавець, Райгородок, Вінниця, Кринички, Токмак, Білопілля та будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 305 мм |
| Максимальний діаметр диска | 280 мм |
| Споживана потужність | 2.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 68 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 180060010 |
| Діаметр ріжучої головки | 280 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Макс. товщина заготовки для стругання | 60 мм |
| Кут нахилу | 0-45 град |
- Ціна: 23 992 ₴





