-12%Газонокосарка бензинова AL-KO Premium 524 VSED-A (123063)
- Готово до відправки
- Код: 123063
38 279 ₴
33 590 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка бензинова AL-KO Premium 524 VSED-A є технікою нового покоління, використання якої на території суттєвої площі 1800 м2 обумовлено збільшеною шириною захоплення, яка дорівнює 510 мм. Модель якісно зрізає траву, точно і акуратно, тому що ножова система попередньо піднімає рослинність, створюючи сильний повітряний потік.
Особливості AL-KO Premium 524 VSED-A:
- Конструкція виконана в міцному сталевому корпусі, внутрішні вузли не схильні до механічних пошкоджень і ударів, які часто виникають при експлуатації в тісних умовах.
- Потрібна висота скошування просто встановлюється з діапазону 30-80 мм, регулюється в 7 положеннях. Це дозволяє повною мірою враховувати особливості місцевості, зрізати як низьку, так і високу траву.
- Ергономічна ручка поглинає вібрацію, котра виникає, так що втоми відчувати не будете. Є можливості налаштування рукоятки по висоті безпосередньо під зріст користувача.
- Фірмовий двигун AL-KO Pro 170 потужністю 3.5 к.с витримує серйозні навантаження, активно охолоджується повітряними потоками, тому не перегрівається. Енергія виробляється у достатньому обсязі, передається на ріжучу частину.
- Є привід на колеса, тобто косарка самохідна. Завдяки цьому відмінно переміщається схилами, нерівними поверхнями, височинами, виконуючи хороше зчеплення. Поверхня газону не ушкоджується, слідів від коліс не лишається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 170 |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 40.5 кг |
- Ціна: 33 590 ₴

