-12%Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.4 SPED-A (123059)
- Готово до відправки
- Код: 123059
28 999 ₴
25 447 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.4 SPED-A – це найкращий варіант для максимально точного та акуратного скошування рослинності на присадибних ділянках та газонах площею 1400 м2.
Техніка виконує якісний зріз трави, оскільки перед скошуванням рослинності попередньо піднімається повітряними потоками, які створюються ножовими механізмами.
Особливості та переваги AL-KO Comfort 46.4 SPED-A:
• Оснащення двигуном AL-KO Pro 170 потужністю 3.5 к.с забезпечує створення та підтримання потрібного крутного моменту. Енергія, що виробляється, в повному обсязі передається на ріжучу частину. Розташування клапанів у верхній частині сприяє повному згорянню палива, тому довкілля забруднюється меншою мірою.
• Косарка є самохідною, територією переміщається маневрено, найкраще зчеплення виконують колеса розмірами 200 та 280 мм.
• Висота скошування регулюється в 7 положеннях, просто налаштовується в діапазоні 30-80 мм. Це дозволяє швидко адаптуватися до умов місцевості, а також відмінно зрізати всю траву як низьку, так і високу.
• Положення ручки регулюється по висоті для максимально зручного керування, розташовується рукоятка рівномірно, вібрація гаситься.
• Є функція мульчування, зрізана трава може використовуватися як добриво, попередньо подрібнившись.
• Скошена рослинність наповнюється в ємнісний травозбірник об'ємом 60 л, місткості якого цілком вистачить, щоб тривалий період функціонувати без перерви та зупинки. Інформує про необхідність спорожнення кошика індикатор наповненості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 170 |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 37 кг |
- Ціна: 25 447 ₴



