-12%Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 5.14 SP-H (123058)
- Готово до відправки
- Код: 123058
34 999 ₴
30 712 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 5.14 SP-H є незамінною при роботі на газонах та присадибних ділянках площею 1800 м2. Модель ефективно функціонує і в складних умовах, легко заїжджаючи на пагорби, височини, нерівні поверхні.
Навколишнє середовище забруднюється шкідливими викидами меншою мірою, чому сприяє верхнє розташування клапанів двигуна. Таке виконання має на увазі повне згоряння палива з виробленням максимуму енергії.
Особливості та переваги AL-KO Classic 5.14 SP-H:
• Двигун Honda потужністю 3200 Вт створює і підтримує значний крутний момент, в будь-яких робочих умовах запускається плавно і рівно. Мотор не перегрівається, стійко витримує серйозні навантаження.
• Повною мірою враховуються особливості місцевості, якісно зрізається вся рослинність, оскільки є можливість регулювання висоти скошування в діапазоні 30-80 мм.
• Завдяки збільшеній ширині захвату 510 мм територія обробляється значно швидше, немає потреби у повторному покосі.
• Ергономічна ручка знаходиться рівномірно, поглинає всю вібрацію, характеризується оптимальною збалансованістю. Для зручної роботи просто налаштовується по висоті.
• Ідеальна прохідність досягається за рахунок оснащення повним приводом на колеса, по території пристрій переміщається маневрено, зчеплення хороше, не залишається пошкоджень, слідів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Honda GCV170 |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.35 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 36 кг |
- Ціна: 30 712 ₴

