-12%Газонокосарка бензинова AL-KO 5.14 VS-B Classic (123057)
- Готово до відправки
- Код: 123057
34 799 ₴
30 537 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова газонокосарка AL-KO 5.14 VS-B Classic (123057) - надійний помічник для догляду за газоном. З об'ємом двигуна 150 см3 і шириною скошування 51 см, вона здатна обробляти великі площі швидко і ефективно. Оснащена системою змінної швидкості, що дозволяє адаптуватися до різних умов роботи. Завдяки центральному регулюванню висоти скошування легко налаштовується під потрібний рівень трави. Комфортна робота забезпечується за рахунок ергономічної ручки. Ідеальний вибір для власників приватних будинків, які прагнуть підтримувати свій газон в ідеальному стані.
Особливості та переваги:- ріжучий ніж, що захоплює 51 см, забезпечує широку зону скошування за один прохід, що скорочує час роботи на великих ділянках;
- двигун 3.1 к.с. 2300 об/хв. Потужний та надійний двигун гарантує стабільну роботу та довговічність;
- травозбірник місткістю 65 л. Великий обсяг збірника дозволяє рідше зупинятися на його спустошення, збільшуючи ефективність роботи;
- 7-ступінчаста висота зрізання (30-80 мм) надає широкий вибір налаштувань висоти зрізу, що робить газонокосарку ідеально придатною для різних типів газону;
- привід на задні колеса покращує маневреність та полегшує керування газонокосаркою на нерівних ділянках та схилах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | B&S 625 Exi |
| Об'єм двигуна | 150 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.1 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 34 кг |
- Ціна: 30 537 ₴

