-12%Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 5.14 SP-A (123056)
- Готово до відправки
- Код: 123056
26 999 ₴
23 692 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 5.14 SP-A є технікою нового покоління, функціональні завдання якої полягають у тому, щоб максимально точно і акуратність скошувати рослинність на газонах і присадибних ділянках великої площі, орієнтовно 1800 м2.
Хороша якість зрізу трави досягається за рахунок того, що перед скошуванням трава попередньо піднімається повітряним потоком, який створюється ефективною ножовою системою.
Особливості та переваги AL-KO Classic 5.14 SP-A:
• Гарантує автономну експлуатацію без перерв та зупинок місткий травозбірник об'ємом 65 л, заповнення якого відбувається раціональним чином.
• Завдяки можливості налаштування положення ручки під індивідуальні особливості людини, її зріст, досягається зручність і комфорт в управлінні, вібрація, котра виникає, найкраще гаситься.
• Повний привід на задні колеса забезпечує хорошу прохідність різними поверхнями, у тому числі у вузьких та важкодоступних місцях. При переміщенні відбувається оптимальне зчеплення, колеса не залишають слідів, рослинність не пошкоджується.
• Щоб враховувати особливості місцевості, якнайкраще обробляти ділянку, передбачена можливість регулювання висоти скошування в діапазоні 30-80 мм, завдяки цьому відмінно зрізається і висока, і низька рослинність. Система скошування 7-ступінчаста, центральна.
• Двигун потужністю 2.9 к.с. має верхнє розташування клапанів, тому згоряння палива відбувається оптимально, виробляється енергія в достатньому обсязі та передається на ріжучий механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Al-Ko Pro 145 QSS |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.9 к. с. |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 23 692 ₴




