влевовправо
-12%Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 4.64 SP-A (123054)
- Готово до відправки
- Код: 123054
22 499 ₴
19 743 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 4.64 SP-A виконана відповідно до всіх вимог та стандартів, є чудовим вибором для використання на газонах та присадибних ділянках. Техніка характеризується високою маневреністю, оскільки не прив'язана до стаціонарного джерела живлення, ніщо не обмежує свободу рухів.
Особливості AL-KO Classic 4.64 SP-A:
- Висока якість зрізу, точність і акуратність при проведенні робіт досягається за рахунок того, що перед скошуванням трава попередньо піднімається.
- Травозбірник місткістю 65 л гарантує автономну експлуатацію без перерв та зупинок на спорожнення кошика, інформує про необхідність спорожнення кошика індикатор наповненості.
- Висота зрізу є 7-ступінчастою, встановлюється в діапазоні 30-80 мм. Це дозволяє повною мірою враховувати особливості місцевості, швидко адаптувати косарку до зрізу трави потрібної висоти.
- Необхідний момент, що крутить, створює і підтримує бензиновий двигун потужністю 2000 Вт, запуск якого відбувається плавно і рівно за будь-яких умов. Мотор має верхнє розташування клапанів, тому паливо згоряє ще краще, виробляється максимум енергії, а довкілля забруднюється меншою мірою.
- Хороша прохідність досягається завдяки наявності повного приводу на колеса, косарка є самохідною.
- Орієнтовна площа оброблюваної поверхні без зупинок та перерв на дозаправку становить 1400 м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Al-Ko Pro 125 |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 875 мм |
| Ширина | 581 мм |
| Висота | 585 мм |
| Вага | 34 кг |
- Ціна: 19 743 ₴


