Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Штроборіз мережевий DeWALT DWE46107:
- Вимикач нульової напруги.
- У разі вимкнення напруги у разі зафіксованого вимикача та подальшого подавання напруги інструмент не увімкнеться доти, поки ви не розблокуєте вимикач.
- Система видалення пилу відбирає більшість частинок із потоку повітря, що проходить через двигун, запобігаючи абразивному зношуванню та пошкодженню ізоляції.
- Плавний пуск знижує відбій інструмента та покращує над ним контроль.
- Прекрасна ергономіка завдяки невеликому діаметру корпусу, що забезпечує зручніше захоплення.
- Захисний кожух для відведення пилу, сумісний із малими кутовими шліфувальними машинами 125 мм, допомагає забезпечити чистішу й безпечнішу роботу під час різання бетону та кам'яної кладки.
- Обертовий адаптер Airlock для під'єднання шланга пилососа.
- Шкала дає змогу користувачеві легко встановити глибину різання для підвищення точності.
- Насічка на передній частині платформи орієнтує користувача про лінію різання.
Комплектація Штроборіз мережевий DeWALT DWE46107:
- Шліфмашина кутова — болгарка мережева DWE4237 — 1 шт.
- Захисний кожух для відведення пилу DWE46225 — 1 шт.
- Антивібраційна бічна ручка — 1 шт.
- Алмазний диск DT3711 — 1 шт.
- Спецключ — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 762 ₴







