Штроборез DeWalt DWE46105 - є приладом для пристрою технічних штроб (канавок або борозен) в стінах, підлогах і стелях. Відмінно підійде для електромонтажників і сантехніків при виробництві електромонтажних та сантехнічних робіт в житлових і офісних приміщеннях. Штроборез демонструє високу продуктивність. Працює за допомогою двигуна потужністю 1400 Вт. Дозволяє регулювати глибину різання, завдяки чому дозволяє виконувати різні завдання швидко і просто. Штроборез зроблений з функціями E-Clutch, Soft Start, Reset і Power Loss. Виконує роботу безшумно і без вібрації. За допомогою функції Power-Off забезпечується захист від перегріву, перевантаження і спалаху. Ергономічна рукоятка забезпечує зручний надійний хват під час роботи, завдяки чому інструмент не вислизає.
Особливості DeWalt DWE46105:
- Штроборез DeWALT DWE46105 функціонує максимально продуктивно і ефективно від електродвигуна потужністю 1400 Вт, володіє збільшеним робочим ресурсом.
- До поставлених завдань адаптується швидко і просто, так як передбачена можливість регулювання глибини різання.
- Штроборез має повне електронне управління, у цьому механізмі впроваджені такі опції як E-Clutch, Soft Start, Reset і Power Loss. Виконаний в компактному корпусі, що гарантує максимальний комфорт і зручність при пророблення штроб в складних експлуатаційних умовах.
- Працює штроборез DeWALT DWE46105 без шуму і вібрації, показує оптимальні технічні параметри. Безпека при експлуатації підтримує опція Power-Off, що захищає від перевантаження, перегріву і загоряння. Виникає в процесі роботи сміття і пил відмінно віддаляється – це в цілому надає інструменту довговічність.
- Добре продумана ергономіка – штроборез DeWALT DWE46105 не зісковзує в процесі виконання робіт, в руці розташовується рівномірно.
- В якості ріжучого елемента виступає диск діаметром 125 мм, що обертається зі швидкістю 9300 об / хв.
Ви можете купити штроборез DeWalt DWE46105 в таких містах, як Лисичанськ, Кринички, Українка, Миколаїв, Родзинки, Комиш-Зоря, Приморський Посад, Нова Каховка, Бровари, Енергодар і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 9300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр диска,мм | 22.2 |
- Ціна: 9 567 ₴






